Tempa Lama udzieli nauk i instrukcji, jak praktykować Powa

Z ogromną radością informujemy, że Tempa Dukte Lama przyjedzie dokończyć trzyczęściowy kurs, rozpoczęty w 2019 roku. Pierwsza część poświęcona była praktyce Ngo Trod, dzięki której możemy pomóc umierającym rozwinąć otwartość i zaufanie w stosunku do procesu umierania.


Druga część poświęcona Bardo dostępna będzie z polskim tłumaczeniem poprzez zoom w dniach: 30.04, 06.05 i 07.05. Szczegóły na https://www.olmoling.org/events/bardo_teaching_2023

Natomiast trzecia część, nauki Powa, odbędą się w Warszawie w dniach 1-2.07.2023.
 

Powa to praktyka przenoszenia świadomości, gdy dana osoba umiera lub odeszła. Jest to ścieżka wyzwolenia tradycyjnie używana przez wielkich mistrzów w celu wyzwolenia świadomości siebie i innych w chwili śmierci.

W chwili śmierci nasze ciało i świadomość rozdzielają się. Poprzez praktykę Powa pomagamy wyzwolić świadomość osoby zmarłej lub umierającej.

Powa jest również używana do oczyszczenia przyczyn sześciu światów egzystencji, karmicznych śladów, które wiążą nas z cyklicznym kontinuum cierpienia oraz do zjednoczenia naszego umysłu z pierwotną czystością.

Tempa Lama udzieli nauk i instrukcji, jak praktykować Powa i jak używać jej do oczyszczania uwarunkowań karmicznych, które zakończy przekazem do praktyki.

Na praktykę Powa zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Obecność na poprzednich częściach nie jest wymagana, choć na pewno pomocna.

Termin: 01-02.07 2023 r., godz. 9:00-17:00 (z przerwą na obiad)

Miejsce: ul. Śniadeckich 20/21 01-419 Warszawa.

Wspólnota Shambhala

Koszt: 200 zł/2 dni (przy wpłacie na konto do 28 czerwca 2023)
lub 220 zł/2 dni - płatność w dniu rozpoczęcia wykładów
Dane do przelewu:
Związek Tybetańskiego Bon "Sa Trik Er Sang"

Konto: PKO BP 07 1020 1068 0000 1302 0210 0238
W tytule wpłaty: Darowizna za .... (imię i nazwisko)
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenia

Niebieski Dzam Ba Lha - Waza Obfitości

Chongtul Rinpoche i Sanga Sa Trik Er Sang z radością zapraszają na Nauki "NIEBIESKI DZAM BA LHA – NAPEŁNIANIE WAZ OBFITOŚCI"

Więcej…

Tempa Lama udzieli nauk i instrukcji, jak praktykować Powa

Z ogromną radością informujemy, że Tempa Dukte Lama przyjedzie dokończyć trzyczęściowy kurs, rozpoczęty w 2019 roku. Pierwsza część poświęcona była praktyce Ngo Trod, dzięki której możemy pomóc umierającym rozwinąć otwartość i zaufanie w stosunku do procesu umierania.

Więcej…

Praktyka Ngo Trod – Towarzyszenie umierającemu i obcowanie ze śmiercią (cz. I) 


Zapraszamy na pierwszą część trzyletniego kursu, który poprowadzi nauczyciel tradycji Jungdrung Bon - Tempa Dukte Lama.

Więcej…

Niebieski Dzam Ba Lha 

Chongtul Rinpoche oraz Związek Tybetańskiego Bon Sa Trik Er Sang zapraszają wszystkich chętnych do udziału w naukach "Niebieski Dzam Ba Lha". 

Więcej…

Uzdrawianie z Sipi Dzialmo, Matką Wszechświata

Chongtul Rinpoche oraz Związek Tybetańskiego Bon Sa Trik Er Sang zapraszają wszystkich chętnych do udziału w naukach: Uzdrawianie z Sipi Dzialmo, Matką Wszechświata.

Więcej…

 Tempa Dukte Lama udzieli nauk "Dziesięć Doskonałości" - część II

W dniu 14 i 15 kwietnia Tempa Dukte Lama będzie kontynuował nauki rozpoczęte w ubiegłym roku - "Dziesięć Doskonałości". Dziesięć Doskonałości to najważniejsza praktyka na ścieżce współczujących istot. 

Więcej…

Geshe Dawa Dhargye został 34. opatem klasztoru Menri

1 stycznia 2018 roku nowym 34. opatem klasztoru Menri, głównego klasztoru tradycji Bon został wybrany Geshe Dawa Dhargye. Odtąd będzie nosił tytuł 34th Menri Trizin.

Więcej…

UZDRAWIANIE Z MATKĄ WSZECHŚWIATA - SIPE DZIALMO

Chongtul Rinpoche oraz oraz Związek Tybetańskiego Bon Sa Trik Er Sang zapraszają wszystkich chętnych do udziału w naukach:
UZDRAWIANIE Z MATKĄ WSZECHŚWIATA - SIPE DZIALMO

Więcej…

 Tempa Dukte Lama udzieli nauk "Dziesięć Doskonałości"

Dziesięć Doskonałości to najważniejsza praktyka na ścieżce współczujących istot. Jej podstawą jest rozpoznanie współzależnej natury wszystkich istot.

Więcej…

Już w kwietniu zapraszamy na nauki Chongtula Rinpocze „PHURBA”

Phurba jest najwyższym jidamem w Tradycji Bon. Odgrywa on fundamentalną rolę w rozwoju osobistej mocy, a tym samym w osiąganiu wytyczonych celów.

 

Więcej…

Chongtul Rinpoche udzieli nauk dzogczen "Złota igła"

Drodzy Przyjaciele i sympatycy Bon!

Z radością informujemy, że już wkrótce po raz kolejny będziemy gościć Chongtula Rinpoche.

Tym razem Rinpoche udzieli nauk dzogczen "Złota igła".

Więcej…

Po raz pierwszy gościliśmy w Polsce Tempa Dukte Lamę

W czerwcu 2016 r. po raz pierwszy gościliśmy Tempa Dukte Lamę, który przekazał nauki "Esencja Serca Sierab Cziammy" (Heart Drop of the Loving Mother). 

Więcej…

J.Ś. Lungtok Tenpei Nyima udzielił Nauk Dzogczen z cyklu Ah-Tri

W dniach 27-30 maja 2016 roku w New Jersey (USA) Jego Świątobliwość Lungtok Tenpei Nyima udzielił Nauk Dzogczen z cyklu Ah-Tri. Było to już czwarte odosobnienie w Ameryce Północnej, które poprowadził Jego Świątobliwość.

Więcej…

Nauki “Esencja Serca Sierab Cziammy”. Tempa Dukte Lama z pierwszą wizytą w Polsce.

Zapraszamy wszystkich na nauki “Esencja Serca Sierab Cziammy”, Miłującej Matki, która jest żeńskim Buddą miłości i mądrości. To praktyka, która połączy nas z naszą pierwotną zdolnością do nieuwarunkowanej miłości i troski w stosunku do innych i do siebie. Prawdziwe jakości Miłującej Matki są w nas od nie mającego początku czasu i będą tam na zawsze. Dzięki tej praktyce możemy rozpoznać te jakości w sobie i odmienić nasze życie na piękniejsze i pełne światła.
 

Więcej…

18033 rocznica urodzin założyciela Bon, Tonpy Shenraba Mi Woche

22 lutego 2016 roku to zgodnie z księżycowym kalendarzem tybetańskim piętnasty dzień pierwszego miesiąca roku małpy, pełnia księżyca. Jest to błogosławiony dzień – przypada 18033 rocznica urodzin założyciela Bon, Tonpy Shenraba Mi Woche.
 

Więcej…